Медичні довідки в Києві від 150 грн

Ми гарантуємо достовірність кожного документа.
Офіційний бланк. Печатки та підписи діючих лікарів.

Медицинская книжка

Медична книжка

від 450 грн

Медична книжка (санкнижка) при влаштуванні на роботу. Оформляємо особисті медкнижки швидко, недорого і без черг! Залиш заявку на отримання медкнижки на офіційному бланку з усіма аналізами, флюорографією, санмінімум і відмітками всіх необхідних лікарів.

Справка 086/о

Довідка 086/о

від 500 грн

Довідка для абітурієнтів при вступі до ВНЗ форма 086 / о. Часто буває, що абітурієнт просто не знав про необхідність подачі 086 форми в університет. В такому випадку, єдиним варіантом залишається швидке оформлення довідки через наш сайт.

Справка 095/о

Довідка 095/о

від 200 грн

Довідка форми 095 / о «Про тимчасову непрацездатність» надається в навчальний заклад для закриття пропуску занять, заліку або іспиту. Видається школярам, студентам ВНЗ і технікумів, дітям, які відвідують дитячі садки. Для оформлення довідки не потрібна особиста присутність.

Справка в бассейн

Довідка в басейн

від 200 грн

Для дітей і дорослих. Є підтверджуючим документом, що у людини немає захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом або через воду. Також довідка підтверджує, що пацієнт здоровий і не має протипоказань для занять водними видами спорту.

Флюорография

Флюорографія

від 150 грн

Флюорографія (рентген легенів) при вступі до ВНЗ або на роботу. Лікарський висновок про профпридатність. Проводиться з метою виявлення туберкульозу та новоутворень. Що робити якщо довідка про проходження флюорографії потрібна терміново? Замовити її на SPRAVKA.NET.UA.

Справка о беремености

Довідка про вагітність

від 500 грн

Довідка про вагітності в ЗАГС, суд, для особистих цілей. Строго конфіденційно. Багато дівчат і жінок звертаються до нас з метою недорого купити довідку про вагітність, так як з її допомогою можна вирішити чимало життєвих труднощів і завдань. Замовляйте онлайн.

Карточка вакцинации

Карта щеплень (форма 063/о)

від 300 грн

Карта вакцинації (форма 063 / о) це один з базових медичних документів для дитини, без якого неможливо вступити в школу / дитячий сад, відправити дитину в дитячий оздоровчий табір.

Справка для занятий спортом

Довідка дня занять спортом

від 250 грн

Медична довідка форма 073 / о - для занять в спортзалі / секції підтверджує, що у пацієнта немає протипоказань для занять фізичною культурою і стан його здоров'я дозволяє відвідувати спортивну установу. Дана довідка потрібна в спортзал, на змагання або марафон.

Справка для выезда заграницу

Довідка для виеїзду за кордон

від 350 грн

Висновок клініко-експертної комісії для роботи, навчання, відпочинку закордоном. Якщо ж громадянин України або іноземний громадянин тримає в руках довідку форми 082-о, то це гарантія того, що людина не має захворювань, які можуть завдати шкоди іншим громадянам цієї країни, куди планується виїзд.

Cправка о профосмотре

Профогляд

від 350 грн

Висновок клініко-експертної комісії. Для роботи або навчання. Офіційний бланк. Печатки та підписи діючих лікарів. Попередній медогляд перед працевлаштуванням спрямований на виявлення протипоказань до виконання певного виду праці. Необхідно проходити один раз на рік.

Справка от дерматолога

Довідка від дерматолога

від 250 грн

Довідка від дерматолога на роботу або навчання. Офіційний бланк. Висновок про стан здоров'я, печатка і підпис чинного дерматолога. Якщо ви цінуєте свій час і хочете заощадити гроші, замовте довідку онлайн. Ми допоможемо вам отримати довідку від дерматолога недорого за 4 години.

Справка 079/о в детский лагерь

Довідка 079/о в дитячий табір

від 350 грн

Медична довідка (форма 079 / о) на дитину, що від'їжджав в санаторний оздоровчий табір. Призначення довідки - забезпечити медичний персонал табору всією необхідною інформацією про стан здоров'я дитини, який прибув на відпочинок і оздоровлення.

Больничный на работу

Лікарняний на роботу

від 200 грн

Потрібен лікарняний, але немає часу годинами сидіти в поліклініці в черзі до терапевта? Ви можете отримати офіційний електронний лікарняний без черг і складнощів. Ми гарантуємо достовірність документа.

Больничный на учёбу

Лікарняний на навчання

від 200 грн

Потрібен лікарняний, але немає часу годинами сидіти в поліклініці в черзі до терапевта? Ви можете отримати офіційний лікарняний лист без черг і складнощів. Ми гарантуємо достовірність документа.

Справка от терапевта

Довідка від терапевта

від 250 грн

Документ від сімейного лікаря підтверджує або спростовує наявність протипоказань за станом здоров'я до здійснення певної діяльності. Найчастіше такий документ оформляється при вступі на навчання або при працевлаштуванні.

Довідка для водійського посвідчення (форма 083)

Довідка для водійського посвідчення (форма 083)

від 400 грн

Форма 083/о є обов'язково необхідною при отриманні водійського посвідчення. Для отримання даної довідки необхідно пройти повне медичне обстеження, яке, іноді, займає декілька днів. У нас ви зможете отримати форму 083/о онлайн, не витрачаючи свій дорогоцінний час.

Виписка з історії хвороби

Виписка (форма 027/о)

від 500 грн

Витяг з історії хвороби (форма 027) може знадобитися для надання за місцем роботи або навчання. Вона служить альтернативою лікарняному, але не оплачується, і все ж таки може вимагатися в різних випадках.

Виписка з історії хвороби

для санаторію (форми 070/о)

від 400 грн

Збираєтесь до санаторію чи на курорт? Потрібна буде довідка форми 070 для оформлення путівки до санаторію. Самостійно одержати її важко. Звертайтесь до нас за допомогою на SPRAVKA.NET.UA. Допоможемо швидко оформити.

звільнення від фізкультури

звільнення від фізкультури

від 250 грн

Для надання за місцем навчання може знадобитися звільнення від фізкультури. Оформити медичну довідку з доставкою Україною можна на SPRAVKA.NET.UA. Гарантуємо конфіденційність.

ПЛР-ТЕСТА НА COVID-19

ПЛР-ТЕСТА НА COVID-19

від 500 грн

У період епідемії ГРВІ для надання до санаторію, стаціонару та інших місць потрібна довідка про результат ПЛР-ТЕСТА НА COVID-19. Замовити її з доставкою можна за допомогою SPRAVKA.NET.UA Конфіденційно.

Остались вопросы?!

Задайте их любым удобным для Вас способом.

КОНТАКТЫ