Відкрийте лікарняний онлайн без відвідування лікаря. Термінове оформлення в приватній клініці за 10 хвилин!

У Вас з'явилися симптоми ГРВІ? Потрібен лікарняний, але немає сил сходити на прийом до свого лікаря? Тоді поспішаємо Вас порадувати - на сайті spravka.net.ua можна дистанційно отримати лікарняний лист у приватній клініці!

Для оформлення не потрібно заздалегідь записуватися на прийом до фахівця та чекати у чергах. Лікарі працюють 7 днів на тиждень, щоб Ви змогли відкрити лікарняний навіть у вихідний день за лічені хвилини!

передзвоніть мені!

Ми передзвонимо протягом 15 хвилин

ЛІКАРНЯНИЙ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЦІЛЕЙ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Оформлення відбувається в декілька етапів
та займає не більше 10 хвилин:

1

ЗАЯВКА НА ОФОРМЛЕННЯ

Залишити заявку на оформлення можна за телефоном або заповнивши спеціальну форму на сайті.

2

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Вам зателефонує консультант, уточнить усі симптоми хвороби та видасть рахунок на оплату послуги.

3

ВИДАЧА ЛІКАРНЯНОГО

Лікар проведе консультацію та призначить лікування. Після прийому буде створено медичний висновок про непрацездатність. Перевірити лікарняний можна на сайті ПФУ в розділі «Мої листки непрацездатності».

Наші переваги

справки киев

ОФІЦІЙНИЙ ЛІКАРНЯНИЙ

Лікарі відкривають та вносять лист непрацездатності в е-реєстр лікарняних. На сайті Пенсійного фонду роботодавець зможе побачити медичний висновок про непрацездатність за номером, який Вам надасть лікар.

срочная медсправка онлан

ПРАКТИКУЮЧІ
ЛІКАРІ

З нами співпрацюють десятки практикуючих сімейних лікарів, які видають лікарняний за 10-20 хвилин.

заказать больничный

ОФОРМЛЕННЯ
ОНЛАЙН

У нас немає попереднього запису та довгих очікувань. Всього за декілька хвилин можна отримати лікарняний без візиту до клініки.

Поширені запитання

Будьте обережні! Бажаючи купити лікарняний онлайн, Ви можете зіткнутися з шахрайством. Ми пропонуємо офіційно отримати лікарняний лист у приватній клініці і для цього навіть не потрібно виходити з дому!

Як отримати електронний лікарняний лист?

Це зробити дуже просто: залиште заявку у спеціальній формі на сайті spravka.net.ua або за телефоном. У нас немає попереднього запису та черг. Вас з'єднають з вільним спеціалістом та за декілька хвилин оформлять лікарняний онлайн.

На скільки днів видається лікарняний?

Офіційно ми можемо оформити висновок про непрацездатність до 5 днів, але мінімальна кількість днів лікарняного - 1 день.
Щоб продовжити термін лікарняного до 10 днів потрібно звернутися до сімейного лікаря у будь-яку поліклініку.

Як подивитись чи є лікарняний?

Після створення та внесення листка в е-реєстр лікарняних Ви зможете перевірити лікарняний на Пенсійному фонді. Він має з'явитися на порталі протягом 2-3 годин.

Як перевірити медичний висновок в дії?

В "Дії" не відображається е-лікарняний, проте там можна побачити медичний висновок про непрацездатність, на основі якого автоматично створюється електронний лікарняний лист.

Відгуки клієнтів

Ми цінуємо свою репутацію!

Alternative Content

Отримати лікарняний лист онлайн за декілька хвилин!

У державній поліклініці отримання лікарняного перетворюється на цілий квест: потрібно знайти вільний час, заздалегідь записатися до лікаря і пройти додаткові обстеження.

Ні для кого не секрет, що зараз можна отримати лікарняний у платній клініці. Ось тільки ціна за прийом кусається, а черги не менші, ніж у державних лікарнях.

Справжнім порятунком стає наша онлайн-клініка - spravka.net.ua! Уже декілька років ми офіційно видаємо електронні лікарняні без відвідування. Для оформлення не потрібно заздалегідь записуватися і чекати своєї черги. Протягом 10-15 хвилин після подачі заявки з Вами зв'яжеться вільний лікар і оформить офіційний лікарняний з діагнозом ГРВІ, грип або COVID-19!

Як відкрити лікарняний лист в Україні?

Лікарняний можна відкрити в державній або платній поліклініці, але для цього потрібно укладати декларацію з сімейним лікарем та заздалегідь записатися на прийом.

На сайті spravka.net.ua можна відкрити лікарняний без декларації за 15 хвилин. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, ми Вам допоможемо швидко та без зайвих питань!

Чому статус мого лікарняного закритий?

Як тільки лікар відкриває лікарняний в електронному реєстрі листків непрацездатності, він набуває статусу "Закритий".

З якого міста можна взяти лікарняний онлайн?

Наш центр співпрацює з сотнями лікарів по всій країні, щоб кожен українець міг взяти лікарняний у сімейного лікаря свого міста. Не залежно від того, з якого міста Ви хочете зробити замовлення, можете бути впевнені в офіційності оформлення е-лікарняного.

Як перевірити свій лікарняний онлайн?

Отже, Ви оформили у нас замовлення і отримали номер свого листка непрацездатності. Що робити далі? Якщо раніше Ви проходили реєстрацію на сайті ПФУ, заходьте в розділ лікарняний. Там відображатиметься щойно відкритий лікарняний лист.

Чи можна оформити лікарняний заднім числом?

Електронний лист непрацездатності вноситься в електронний реєстр, тому лікар ніяк не може відкрити його заднім числом.


Тепер Ви знаєте, як легко піти на лікарняний не виходячи з дому. Усього кілька кліків на сайті - і питання з лікарняним вирішено. Звертайтеся до нас за телефоном або залишайте свої дані у формі, ми оформимо замовлення через 15 хвилин!

Залишились питання?!

Задайте їх будь-яким зручним для Вас способом.

КОНТАКТИ