Електронний лікарняний на роботу в Києві офіційно, швидко та недорого

Коли потрібен лікарняний на роботу, необхідно йти до поліклініки, стояти в черзі, витрачаючи час і нерви, або просто купити лікарняний м. Києві. Великий вибір документів із доставкою на зручне відділення Нової Пошти знайдете на веб-сайті Spravka.net.ua. Приємні ціни!

Про документ

З 1 жовтня 2021 року всі заклади охорони здоров'я України перейшли на оформлення електронних лікарняних. Тепер пацієнти не носитимуть паперові лікарняні на роботу, а захворівши - можуть повідомляти роботодавцю номер Е-лікарняного. Тепер при оформленні лікарняного не потрібно збирати підписи та штампи на бланках, бігаючи по всій поліклініці.

Як виглядає е-лікарняний?

Тепер ніяких бланків, де вказано, на що ви хворіли! Якщо ви захворіли, насамперед потрібно звернутися до лікаря, який проведе медичний огляд та призначить лікування. Якщо виявиться, що у зв'язку зі станом здоров'я вам потрібно піти на лікарняний, лікар створить електронний медичний висновок про тимчасову непрацездатність (МВТН). Цей електронний документ підтверджує вашу непрацездатність протягом певного періоду. І на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність буде сформовано ваш електронний лікарняний в електронному реєстрі листів непрацездатності. В особистому кабінеті на порталі Пенсійного фонду ви можете переглянути ваші Лікарняні листи.

На що слід звернути увагу у лікаря?

При створенні лікарем висновку про тимчасову непрацездатність пацієнту необхідно перевірити коректність інформації, яку введено лікарем. А ще важливо одержати SMS від електронної системи охорони здоров'я. Якщо не отримали – необхідно перевірити, чи коректний номер телефону внесено до системи. Отримане SMS містить 16 значний медичний код висновки про тимчасову непрацездатність та свідчить про його створення.

Як дізнатися, що Е-лікарняний був успішно створений?

Також підтвердженням успішного створення Е-лікарняного є отримання другого SMS від Пенсійного фонду України. Ви його отримаєте лише в тому випадку якщо зареєструвалися на порталі ПФУ і там вказали саме цей спосіб сповіщення.
Важливо!!! Успішність створення Е-лікарняного залежить від наявності ваших даних у Реєстрі застрахованих осіб. Їх має подати ваш роботодавець.

За яких умов вам можуть не прийти 2 SMS?
Від електронної системи охорони здоров'я не прийде SMS, якщо:
 • в системі неактуальний ваш номер телефону

 • у вас змінилися персональні дані (наприклад, номер паспорта), а ви не повідомили про це лікаря

 • якщо медичний висновок про тимчасову непрацездатність був помилково створений не вам

 • ви не обрали цей спосіб комунікації

Від Пенсійного фонду України не прийде SMS, якщо:
 • ви не зареєструвалися в особистому кабінеті на порталі ПФУ та не вказали цей спосіб оповіщення

 • в особистому кабінеті некоректний номер телефону

 • ви офіційно не працевлаштовані і в реєстрі відсутні дані про сплату ЄСВ

 • ви не є застрахованою особою і ваші дані відсутні в Реєстрі застрахованих осіб

 • ваш роботодавець не надав ваших даних для внесення до Реєстру застрахованих осіб

Офіційний електронний лікарняний лист - документ, який підтверджує, що причиною відсутності працівника на робочому місці була тимчасова непрацездатність. У ньому вказано дату початку захворювання, а також число, з якого можна приступати до роботи, дані лікаря та медичної установи, які видали документ.

Якщо вирішите замовити офіційний лікарняний у Києві на Spravka.net.ua, звертайтесь, будемо раді допомогти. Придбати лікарняний на роботу у Києві у нас не тільки просто, а й вигідно. Ціни прийнятні.

Електронний лікарняний від Spravka.net.ua

Якщо вас цікавить, де зробити і як оформити документ про хворобу, дізнатися подробиці та купити лікарняний на роботу онлайн можна на нашому сайт. Скористайтеся пропозицією ви можете не тільки, якщо ваш район проживання - Поділ, Дарниця, Позняки, Русанівка, але і будь-який інший у Києві.

Ось перелік основних плюсів купівлі лікарняного у нас:

 • Лікарняний вносимо до бази
 • Відкриття заднім числом, але не пізніше 2го дня хвороби
 • Ми працюємо по всьому Києву та Україні
 • Працюємо суворо конфіденційно

З нашою допомогою можна закрити прогул на роботі. Просто оформіть лікарняний заднім числом, але електронний лікарняний не можна відкрити пізніше 2го дня хвороби. Тому не зволікайте з вирішенням цього питання. Надавши його на роботу, ви зможете спокійно працювати без жодних наслідків. Плюс, у вас завжди буде оплата лікарняного. Дізнатися, як розраховується лікарняний, ви можете у бухгалтерії компанії, де працюєте.

Також на Spravka.net.ua завжди можна оформити лікарняний на майбутнє і використовувати вільний час, що з'явився на подорож, ремонт і будь-яке інше заняття. При цьому лікарняний буде виданий згідно всіх правил, і ніхто не визначить, що він виданий не через хворобу, а просто з вашої забаганки.

Отже, як одержати (замовити, оформити) офіційний лікарняний? Заповнюєте заявку на нашому сайті. Потрібно мінімум інформації, яка допоможе нам правильно заповнити документ. І все! Вам уже не потрібно турбуватися, як взяти лікарняний на роботу!

Де взяти та які ціни на послугу, можна дізнатися на нашому сайті. Ми працюємо по всіх районах Києва: Троєщина, Печерськ, Виноградар, Святошин, Борщагівка, Хрещатик, Оболонь, Жуляни, Видубичі та інші. Також зможемо допомогти якщо навіть ви з іншого міста. Так що не важливо де ви мешкаєте, в Києві чи ні. Заходьте, читайте відгуки та робіть замовлення. Завжди раді допомогти!

Остались вопросы?!

Задайте их любым удобным для Вас способом.

КОНТАКТЫ