Карта щеплень швидко та недорого у Києві

Щеплення потрібні для виїзду за кордон, відвідування колективу та багатьох інших цілей та завдань. Оформити карту щеплень достатньо складно. Щоб не йти в поліклініку, купити довідку про щеплення у Києві можна на сайті SPRAVKA.NET.UA. Ціни від 250 гривень. Конфіденційно!

Про документ

Стандартна картка вакцинації є документом, в якому вказано, коли та які вакцини вводилися людині протягом життя, які реакції спостерігалися.

По суті, карта щеплень (форма 063/о) – це базовий документ, який з'являється в людини відразу після народження. У пологовому будинку дитині роблять щеплення від гепатиту та туберкульозу і одразу заносять дані до карти.

Далі протягом усього життя в неї записують інформацію про кожну вакцинації. Зазвичай вона відображає стандартний календар щеплень, але буває і так, що через алергію чи індивідуальну необхідність лікарі роблять додаткові щеплення.

Навіщо потрібна карта щеплень

У дитячому віці - це документ, в якому записані всі щеплення дитини. Він є доказом, що проведено планову вакцинація, дитина щеплена за віком і може відвідувати дитячий колектив — ходити до школи, дитячого садка, поїхати в оздоровчий табір.

У дорослому віці вона потрібна для вступу до ВНЗ, коледж, технікум, а також прийому на роботу. Адже дорослим також проводять вакцинацію, як профілактичну (ревакцинацію), так і після травм або перед поїздкою до інших країн. Хоча частіше, звичайно, карта щеплень потрібно для школи або для дитсадка.

Де взяти документ

Якщо вам потрібна медична довідка, і ви цікавитеся як отримати її терміново та недорого, дивіться нашу пропозицію для міста Київ (Україна). На нашому сайті SPRAVKA.NET.UA можна оформити онлайн та купити з доставкою будь-які медичні довідки, включаючи карту щеплень за формою 063/о.

Переваги покупки довідки про щеплення на SPRAVKA.NET.UA:

  • Робимо терміново!
  • Доставляємо за 1 день.
  • Ціна є цілком прийнятною.
  • Оформляємо на оригінальному бланку.
  • 100% достовірно, конфіденційно.

Вашу офіційну довідку буде зроблено максимально швидко. Ви можете замовити її сьогодні, а отримати вже завтра на зручному відділенні Нової Пошти (Жуляни, Борщагівка, Хрещатик та ін. райони). Ціни прийнятні, відгуки від клієнтів дивіться на сайті. Замовляйте. Завжди раді допомогти!

Остались вопросы?!

Задайте их любым удобным для Вас способом.

КОНТАКТЫ