Медична книжка швидко та недорого

Якщо терміново потрібна медична книжка або просто немає бажання стояти в черзі в поліклініці, оминаючи десяток лікарів та здаючи аналізи, наш сервіс SPRAVKA.NET.UA допоможе отримати документ швидко та недорого. Ціни від 350 грн., офіційні бланки. Звертайтесь.

Медкнижка потрібна для працевлаштування на багато підприємств сфери обслуговування, медичної, освітньої та інших галузей. Процес її оформлення може затягтися на тиждень і навіть більше.

Потрібно здати аналізи, пройти флюорографію, обійти з десяток лікарів, поставити всі необхідні печатки та отримати дозвіл терапевта на ведення відповідної діяльності.

Коли потрібна офіційна довідка терміново, у працевлаштованого на роботу може не бути часу на її оформлення. І тоді на допомогу приходить наш сервіс. Ми оформляємо санкнижки у м. Київ та по Україні, надаючи документ нового зразка.

Оформити онлайн санкнижку через нас дуже просто та вигідно. Документи оформлюються онлайн, швидко та з доставкою. Залишити заявку на оформлення медкнижки на роботу можна на сайті. Завжди раді допомогти!

Які обстеження та консультації потрібні для медичної довідки

Оформлення санкнижки потрібно медикам, педагогам, працівникам магазинів, перукарень, дитсадків, шкіл, літніх таборів, співробітникам громадського харчування, готелів, басейнів. Тим, хто працює у сфері фармації чи пов'язаний із наданням побутових послуг.

Зазвичай у санмінімум входять:

  • загальні аналізи крові, сечі;

  • флюорографія та ЕКГ;

  • ряд мазків виділень із слизових;

  • біохімічні дослідження крові (холестерин, глюкоза)

Опціонально можливі інші аналізи. Докладніше можна дізнатися під час консультації у нашого фахівця.

Де взяти медичну книжку

Коли оформляється особиста санкнижка, у ній вказується реєстраційний номер, який вноситься у єдину базу даних. Тому замовляти документ потрібно лише у перевірених спеціалістів. А якщо ні, то медична довідка може не пройти перевірку при вступі на роботу.

Крім номера кожна медкнижка повинна мати всі необхідні підписи, печатки. Якщо ви вирішите замовити її у нас, ми забезпечимо достовірність усієї викладеної в документі інформації.

Плюси співпраці зі SPRAVKA.NET.UA:

  • Лише офіційні бланки!

  • Працюємо онлайн цілодобово.

  • Усі дані та печатки у документі будуть від діючих медичних закладів та практикуючих лікарів.

  • У профогляді буде вказано результати всіх необхідних обстежень.

Тож при працевлаштуванні та подальших профілактичних медоглядах не виникне жодних проблем.

Якщо вас цікавить ціна послуги, ми розповімо, як отримати медкнижку дешево та швидко. Актуальні ціни та відгуки вдячних клієнтів можна переглянути на нашому сайті. Телефонуйте, щоб замовити послугу та дешево купити санкнижку. Вам обов'язково сподобається наш сервіс!

Остались вопросы?!

Задайте их любым удобным для Вас способом.

КОНТАКТЫ