Довідка про проходження флюорографії швидко та недорого

Багатьом киянам час від часу потрібно швидко дістати довідку про проходження флюорографії. У поліклініках величезні черги і потрапити на прийом взагалі не реально. Благо, завжди можна купити довідку про проходження флюорографії у Києві на SPRAVKA.NET.UA і не морочити собі голову!

Про довідку

Флюорографія (рентген легень) дозволяє переконатися, що у людини немає захворювань, які можуть нести небезпеку для неї та оточуючих. Завдяки цьому обстеженню вдається виявити багато проблем на ранніх стадіях. тому флюорографія проводиться регулярно з 16 років.

Медична довідка потрібна при працевлаштуванні на нове місце роботи, вступі до навчального закладу для видачі висновку про профпридатність. Її обов'язково потрібно проходити щорічно з профілактичною метою всім, хто перебуває у колективі (учням, які працюють).

Домосідам - 1 раз на два роки. Без неї не видають багато інших довідок та висновків. Тому послуга видачі довідки про проходження флюорографії на офіційному бланку дуже популярна у такому великому місті, як Київ.

Якщо робити все самостійно, потрібно щонайменше 2-3 дні на те, щоб отримати документ. А якщо вам потрібно завтра? І тут навіть не роздумуйте, де взяти довідку. Якщо вам терміново потрібна флюорографія, купити довідку можна на SPRAVKA.NET.UA.

Медична довідка про флюорографію з доставкою від SPRAVKA.NET.UA

Якщо вам необхідно швидко замовити довідку про флюорографію при вступі до ВУЗу або на роботу, ви потрапили на потрібний сайт. SPRAVKA.NET.UA видає різноманітні медичні документи не перший рік. При цьому дотримуються всіх вимог щодо оформлення, які висуває Україна.

Можна більше не шукати, як отримати необхідний документ, де зробити його терміново – лише за 1 день. Зайшовши на сайт, ви можете вибрати довідку та оформити онлайн замовлення з доставкою.

Придбати у нас документ дуже вигідно. Основні плюси:

  • Вигідна ціна.
  • Доставка конфіденційно (на Нову Пошту).
  • Готовність за 1 день на оригінальному бланку медичного закладу
  • Жодних прихованих оплат або проблем з доставкою. Ми шануємо своїх клієнтів!

На сайті ви зможете отримати консультацію, дізнатися про ціни, замовити медичні довідки. Відгуки про співпрацю з нами позитивні (дивіться на сайті та замовляйте). Ваша офіційна довідка буде готова протягом 1 дня. Доставимо до Оболоні, Жулян, Видубич та інших районів. Будемо раді допомогти!

Остались вопросы?!

Задайте их любым удобным для Вас способом.

КОНТАКТЫ